ENDERMOLIFT ALLIANCE

Odmłodź swoją skórę.

ENDERMOLIFT ALLIANCE

Odmłodź swoją skórę.

20190510_[LPG]_Alliance_twarz_800x800

NATURALNY SPOSÓB NA ODMŁODZENIE SKÓRY OD WEWNĄTRZ!

Skuteczne, bezpieczne i pozbawione ryzyka rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zachować młodość w sposób naturalny i przez długi czas. Jedyna technika przeciwstarzeniowa, która w sposób naturalny wywołuje syntezę substancji pozwalających utrzymać młody i zdrowy wygląd skóry:

  • Kwas hialuronowy dla objętości i nawilżenia skóry
  • Kolagen dla siły i jędrności
  • Elastyna dla sprężystości.

Nowa głowica zabiegowa ERGOLIFT z funkcją ssania sekwencyjnego oraz możliwością regulacji tempa pulsacji klapek umożliwia ponad 1 000 różnych rodzajów stymulacji. Oddziałuje między innymi na układ mikrokrążenia i układ limfatyczny, wspomaga ujędrnianie skóry, redukcję zmarszczek, pogrubienie skóry, niwelację drugiego podbródka, drenaż i natlenienie skóry oraz uwalnianie tłuszczu, zwiększając tym samym stymulację tkanki o 270%. Endermolift oddziałuje głęboko na skórę właściwą przynosząc rezultaty widoczne na jej powierzchni:

Powstrzymuje rozpad kolagenu i dwukrotnie zwiększa eliminację już podzielonych włókien, co gwarantuje wzrost jędrności skóry o 23% oraz wygładzenie zmarszczek o 21%.

Stymuluje naturalną syntezę włókien elastyny o 46%, zwiększając sprężystość skóry.

Zwiększa syntezę naturalnego kwasu hialuronowego o 80%, poprawiając nawilżenie i sprężystość skóry.

Twarz nabiera blasku, a skóra staje się dwa razy bardziej promienna! Jak to działa?

Dzięki mikro-impulsom, głowice Lift (opatentowane przez LPG) wytwarzają falę, która łagodnie stymuluje skórę. Nowy Endermolift oferuje ponad 40 szybkich i skutecznych zabiegów (trwających od 10 do 30 minut) przeznaczonych dla wszystkich kobiet i mężczyzn w wieku od 25 lat wzwyż.

20191022[Alliance]_facebook_efekty6 (1)
20191022[Alliance]_facebook_efekty7

ZABIEGI

i11

Fotodepilacja SHR

i2

Fotoodmładzanie SSR

i3

Endermologie Alliance

i4

Endermolift Alliance

KONTAKT

logo1 (1)

DepilBody
Centrum trwałej depilacji i odmładzania
ul. Jaworowa 3
41-300 Dąbrowa Górnicza

TEL: 735 85 75 85 | 514 30 50 98
MAIL: salon@depilbody.pl


Warning: Illegal string offset 'data-lazy' in /home/klient.dhosting.pl/arlekpl/marzec/depilbody/wp-content/plugins/builder-contact/templates/template-contact.php on line 89
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/klient.dhosting.pl/arlekpl/marzec/depilbody/wp-content/themes/themify-ultra/themify/themify-builder/includes/components/base.php on line 1142
>