Redukcja przebarwień IPL

ZMNIEJSZA PRZEBARWIENIA, OSTUDĘ, PLAMY SŁONECZNE I WĄTROBOWE

Przebarwienia są zaburzeniami barwnikowymi, które powstają na skutek nadmiernej produkcji lub nierównomiernego rozłożenia melaniny w skórze. Mogą być wrodzone albo spowodowane uszkodzeniami fizycznymi, jak poparzenia słoneczne, podrażnienia, urazy, światłoterapia, a także naturalny proces starzenia. Powstają najczęściej na skutek intensywnej ekspozycji na promienie słoneczne i występują w postaci mniejszych, bądź bardziej rozległych brązowych plam na skórze.

Zabiegi laserowe IPL w efektywny sposób redukują przebarwienia, ostudę, plamy posłoneczne i wątrobowe. Po upływie około 2 tygodni od zakończenia kuracji skóra nabiera pięknego i jednolitego kolorytu, staje się świeża i gładka. Przebarwienia mogą się jednak pojawić ponownie w przyszłości, ponieważ zabieg nie likwiduje skłonności do hiperpigmentacji, a jedynie usuwa jej skutki. Dlatego też bardzo ważnym elementem terapii jest profilaktyka oparta na unikaniu ekspozycji na promienie UV.

CZAS ZABIEGU

• zależnie od partii ciała: od 20 do 30 minut

ZALECENIA

• W zależności od stopnia zaawansowania zmian najlepsze efekty uzyskuje się po serii od 6 do 10 zabiegów przeprowadzanych w odstępach 2 tygodniowych. Znaczne wydłużenie lub skrócenie czasu między kolejnymi wizytami może znacząco obniżyć skuteczność terapii. Wszystkie procedury są zawsze dobierane indywidualnie.

ZALETY
• bezinwazyjny, bezpieczny i bezbolesny
• wykonanie serii gwarantuje trwałe i satysfakcjonujące efekty
• w krótkim czasie daje widoczne efekty

DZIAŁANIE
• redukuje piegi, ostudy, plamy posłoneczne i starcze oraz przebarwienia potrądzikowe
• rozjaśnia i poprawia koloryt skóry

Kontakt

Napisz do nas

DepilBody

Centrum trwałej depilacji i fotoodmładzania

735 85 75 85

514 30 50 98

ul. Jaworowa 3

41-300 Dąbrowa Górnicza